Hazine alacakları 17,8 milyar lira


Hazine Müsteşarlığınca, 31 Ocak itibarıyla Hazine alacak verileri açıklandı. Buna göre, geçen ay sonu itibarıyla Hazine alacakları 17,8 milyar lira oldu.

Alacak stoku içinde en yüksek payı 12,2 milyar lirayla mahalli idareler oluşturdu. Söz konusu tarih itibarıyla Hazine alacaklarından toplam 91,2 milyon lira tahsil edildi.

Hazine alacakları 17,8 milyar lira ile Benzer Yazılar:

28 Şubat 2016 Saat : 4:14

Hazine alacakları 17,8 milyar lira Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."