Petrol fiyatları 10 yılın en düşük seviyesini geçti


Petrol fiyatları 10 yılın en düşük seviyesini geçti

Petrol fiyatları Perşembe günü Çin’deki ekonomik kaygıların ve küresel arz fazlası ile ilgili kaygıların etkisiyle on yıldan beri en düşük seviyesinin altına geriledi.

ABD merkezli ham petrol 2,46% oranında değer kaybederek 32,10 dolara gerilerken Brent fiyatları 1,94% düşüşle 33,56 dolara geriledi.

Petrol fiyatları 10 yılın en düşük seviyesini geçti ile Benzer Yazılar:

8 Ocak 2016 Saat : 4:26

Petrol fiyatları 10 yılın en düşük seviyesini geçti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."