Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - baybars

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 30
31
Siteni Tanıt / Dijital Pazarlama Ajansı
« on: February 15, 2022, 03:33:33 PM »


Antalya Dijital Pazarlama

Antalya'da bulunan butik bir dijital pazarlama ajansı ajansı olarak, sonuç getiren olağanüstü marka deneyimleri yaratıyoruz.
Lüks markalardan küçük işletmelere kadar, müşterilerimize sunduğumuz çözümler marka bilinirliğini, potansiyel müşteri
yaratmayı, satışları ve daha fazlasını artırmaya yardımcı olur.
Dijital Pazarlama Uzmanı arayanlar için doğru dijital ajans.

32
Siteni Tanıt / Tesis Yönetimi
« on: February 14, 2022, 10:12:09 PM »
Tesis Yönetimi:
Profesyonel anlamda çeşitli alanların yönetilmesi, Tesis Yönetimi olarak değerlendirilir. Bu kavramın özellikle yaşamın içerisinde yer alması kurumsal ofislerin ve alışveriş merkezlerinin ya da akıllı binalar olarak değerlendirilebilecek alanların hayatınıza girmesi ile önem kazandı. Bu alanlar, günlük hayatta sık sık karşılaşılan sıradan mekanlar gibi gelse de aslında günlük hayatın sorunsuz ve devamlı bir şekilde sürdürülebilmesi konusunda oldukça önemli alanlar.

Temizlik Hizmeti;
Yaşam alanlarını korumak, ilk etapta bu alanlarda sağlıklı ve temiz bir hayat sürmekle başlar. Bundan dolayı da yaşamın sürdürüldüğü her alanın temiz kaması son derece hassas bir konu olarak karşınıza çıkar. Temizlik süreci, bir alanın yeme içme işlerinin görülmesi kadar önemli bir konudur. Dolayısıyla da temizlik konusunda dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar kullanılan temizlik malzemelerinden tutun da temizliğin yöntemine kadar aslında sıradan gelen ancak göz ardı edilmemesi gereken konulardır.


Kaynak; https://euroclean.com.tr/

33
Siteni Tanıt / Zanaat Depolama - İstanbul Eşya Deposu
« on: February 14, 2022, 02:07:25 PM »


Eşya depolama işleminde önemli olan bazı maddeler var. Bu maddelerin başında eşyaların güvenliği geliyor. Ev ve iş yeri sahipleri eşyalarının güvenliğini riske atmak istemiyor. Bu nedenle yeterli güvenlik önlemlerinin alındığı depolar tercih ediliyor. İstanbulda Eşya Depolama ailesi olarak bizler de aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde depolama hizmeti veriyoruz. Depolar farklı ölçülerde olduğu için eşyalarınıza uygun depoyu rahatlıkla bulabilirsiniz. Temiz ve rutubetsiz ortama sahip depolar kullanışlı özelliği ile hizmet vermektedir. 7/24 depolara ulaşabilir, eşyalarınızın güvenliğini kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda depolanan eşyalar sigortalıdır.

eşya depolama konusu çok ciddi bir iştir, oldukça büyük titizlik ve özveri gerektirir. En önemlisi de bu konuda hizmet alınan firmaya güven duyulması Depolama teşhisimiz istanbul anadolu ve avrupa yakasında bulunan sultanbeyli, kartal, maltepe, zeytinburnu 8.000 m2 depolama tesisimizle kişiye özel oda sistemi ve anahtarlı depolarda antika eşya, ofis eşyalarınız ve ev eşyalarınızın depolanmasını sağlamaktayız. Depolama tahsisimiz güvenilir merkezi konumdadır. 

İstanbul Eşya Deposu

Biz Zanaat Depo olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde kiralık eşya depoları uygun eşya depolama fiyatlarına sağlamaktayız.. 1998 yılında kurulmuş olan şirketimiz zanaat depo siz değerli müşterilerimize yıllardır İstanbul Eşya Deposu hizmeti sağlamaktadır. Biz kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizden hiç bir zaman güler yüzümüzü eksik etmedik. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sırada gelir. Siz değerli müşterilerimizin eşyaları her ne kadar sizin için değerli ise bizim içinde aynı şekilde değerli. Eşyalarınız sigortalı şekilde muhafaza edilmektedir.

34
Siteni Tanıt / Metal konstruksiya və tikinti-inşaat
« on: February 12, 2022, 09:29:26 AM »
metal konstruksiya və tikinti-inşaat işlərinin aparılması.

Kaynak; https://ricon.az/32-naat

35
Siteni Tanıt / Kombi və kondisionerlərin quraşdırılması
« on: February 12, 2022, 12:03:28 AM »


Dünyaca məhşur brendlərin kondisionerkombi qurasdirilmasi texnikaları artıq Azərbaycandadır.

Kaynak; https://azclimart.az/

36
Siteni Tanıt / Rəng və boya katalogları
« on: February 11, 2022, 09:10:01 PM »


Hər döv boyaların siparişi, həm boya, həmdə rəng boya kataloqlari.


Kaynak; https://boya.az/c/1-corella

37
Siteni Tanıt / Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi
« on: February 10, 2022, 03:49:11 PM »


U-ETDS (Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi), ilk olarak 08.01.2018 tarih ve 30295 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.  Karayolu Taşıma Yönetmeliği (KTY) ile tanımlanmıştır.

YektaSoft olarak sizler için U-Etds bildirimlerinizi yapabileceğiniz pratik bir sistem tasarladık. İçerisinde U-ETDS sistemini barındıran daha kapsamlı nakliye çözümlerimiz de mevcuttur.

Kaynak;https://uetdsbildirim.com/

38
Siteni Tanıt / Bağlama Büyüsü ve Aşk Büyüsü
« on: February 08, 2022, 10:40:24 AM »


Türkiye'de Bağlama Büyüsü ve Aşk Büyüsü konusunda uzman medyumların yer aldığı web sitemizden güncel medyum yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sahtekar medyumların tuzaklarına düşmeden gerçek medyumlara işlem yaptırma şansına erişebilirsiniz. Türkiye'nin en iyi ve en gücel medyum yorumlara sitesi

39
Siteni Tanıt / Türkmatik - Türkiye'nin Yerli Deterjanı
« on: February 05, 2022, 12:43:52 PM »


Türkiye'nin yerli deterjan markası Türkmatik, çamaşır makinesi toz deterjan alanında üretim yapan, tamamen özmal sermaye ile oluşturulmuş bir firmadır.

40
Siteni Tanıt / istanbul evden eve nakliyat
« on: February 05, 2022, 10:48:15 AM »
istanbul Evden Eve Nakliyat büyük dünyanın parmak uçlarımızda küçüldüğü bu dönemde birçok işimizi artık internette çok daha kolay halledebiliyoruz. Bu kapsamda firmamız internet sitesi ile müşterilerine nakliye hizmeti hakkında bilgilendirme yapmaktadır.
Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında web sitemizden genel bilgilendirmeler yapılmaktadır.

istanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası ve uluslararası nakliye firmaları arasında bizde varız, diyen hizmet anlayışı ile kurumsal ilkelerine bağlı kalarak Avrupa standartlarında nakliye hizmeti sunmaktayız. Deneyimli personel ve son model nakliye araçlarımızla her an ve her yer yerde yanınızdayız.

Kalitemizle kazandırdığımız Evden Eve Nakliye güven ve uygun fiyat garantimizle cebinize dost olmaya devam ediyoruz. Her zaman alınmayan ev eşyaları, nakliye sırasında kırılabilir ve kaybolabilir. Tüm bu sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız, istanbul nakliyat hizmeti sunan firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz.

Kaynak; https://www.proekipnakliyat.com/

41
Siteni Tanıt / Do You Want to Learn Where is the Best Elementary Schools?
« on: February 04, 2022, 12:11:52 PM »


Where are best elementary schools near me? How can I find the best private elementary schools near me ? There are more than one schools for you to go. If you want to learn the best ones, you can visit the Edu Tech Class website. Here are more information about the best schools and universities in the USA. 


KAYNAK: https://edutechclass.com/

42


Where are best elementary schools near me? How can I find the best private elementary schools near me ? There are more than one schools for you to go. If you want to learn the best ones, you can visit the Edu Tech Class website. Here are more information about the best schools and universities in the USA. 


KAYNAK: https://edutechclass.com/

43
Siteni Tanıt / Discounts Prices Reviews
« on: February 03, 2022, 12:48:33 PM »
discounts prices reviews

IMPORTANT: If you buy with the reference link I gave you, you will buy it with a cheaper and discounted price.
Buy with the link I provided, You buy cheaper and at a discount.
The purchase link is below click button.

discount price review

44
Siteni Tanıt / Tgplus Organizasyon
« on: February 03, 2022, 12:40:44 PM »
Tiyatro,organizasyon,prodüksiyon

Türkiye'nin her bölgesinde festival,ses-sahne konser,fuar,sahne üstü etkinler (tiyatro,dans,çocuk etkinlik alanları, Organizasyon, luna park) Prodüksiyon,sanat akademisi faaliyetlerini sürdüren bir firmadır.

Tufan Saraçoğlu ve ekibinin kreatif yaptığı çalışmalar tüm ülkede ses getirmeye devam ediyor.

Farkındalık projeleri ile 2021 yılında bir çok ödüle layık görüldü.

Çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kaynak; http://tgplusorg.com/

45
Siteni Tanıt / Prolife Fx15
« on: February 03, 2022, 07:20:51 AM »
Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan obezite ve kontrolsüz kilo alma durumu hem sosyal hayatımızı hem de vücut sağlığımızı olumsuz etkilemektedir. İşte tam da bu noktada hem kilo kontrolünüzü sağlamak adına hem de sağlıklı bir şekilde formda kalmanızı sağlayacak prolife fx15 ile tanışın. Web sitemiz üzerinden ürün hakkında bilgi alabilir, içeriğini inceleyebilir ve kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. fx15 sipariş etmek için de yine web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak; https://fx15-zayiflamahapi.com/

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 30