BJKAS ( Beşiktaş Hissesi ) Düşüş Nedeni ve BJKAS Yorumu


24 Nisan 2012 tarihinde BJKAS Hisse senedinin düşüş sebebi, hiç kuşkusuz, UEFA’nın yeni mali kriterleri dolayısı ile Avrupa kupalarından men ihtimali olarak belirtilebilir.

BJKAS Hissesi, 24 Nisan günü, bu olumsuz beklentiden dolayı % – 9,06 değer kaybetti. BJKAS, günü 5,22 Tl fiyatıyla kapatırken, bu kapanış fiyatı, 11 Ağustos 2010’dan yana ulaşılan en düşük BJKAS Hisse fiyatı olarak notlara geçmiş oldu.

Hissenin, haftaya yüzde 9 kayıpla başlamasına neden olan bir diğer yan faktör de, mali sıkıntıların yanında gelen sportif başarısızlıklar olsa gerek. Nitekim Beşiktaş, şampiyonlar ligi ön eleme beklentisiyle girdiği Süper Finallerde, 2 maçta elde ettiği 0 puan ile, ikincilik şansını da matematiksel olarak dahi yitirmiş oldu.

BJKAS ( Beşiktaş Hissesi ) Düşüş Nedeni ve BJKAS Yorumu ile Benzer Yazılar:

25 Nisan 2012 Saat : 1:13

“BJKAS ( Beşiktaş Hissesi ) Düşüş Nedeni ve BJKAS Yorumu” için 1 Yorum

  1. hamza dedi ki:

    BJKAS, 25 Nisan 2012 günü de tam % – 7,47 değer kaybederek 4,83 Tl fiyatına geriledi. Hisse üzerinde oluşan bu fiyatlar, Son iki yılın en düşük fiyatları olarak dikkat çekiyor.

BJKAS ( Beşiktaş Hissesi ) Düşüş Nedeni ve BJKAS Yorumu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."