TAVHL ( TAV Hava Limanları ) Hissesinde 9.0x Direnci Kırılacak mı ?


TAVHL Hissesi, 16 Nisan 2012 Pazartesi ilk seans itibariyle 8,94 – 9,04 aralıklarında işlem görmeye devam ediyor.

Hissede şu an için göze çarpan durum, 9.0x direnci. Bu direnç yüksek alımlarla aşıldığı takdirde, hissenin önü daha açık gözükebilir. Tabi, boğa tuzağına da düşmeme konusunda dikkatli davranmanızı tavsiye ediyoruz.

Borsakolay takipçileri, gelişmelerden haberdar edilecektir.

TAVHL ( TAV Hava Limanları ) Hissesinde 9.0x Direnci Kırılacak mı ? ile Benzer Yazılar:

16 Nisan 2012 Saat : 12:00

“TAVHL ( TAV Hava Limanları ) Hissesinde 9.0x Direnci Kırılacak mı ?” için 1 Yorum

  1. hamza dedi ki:

    TAV Hava Limanları hisse senedi, 2 Mayıs 2012 Çarşamba günü itibariyle gelen alımlarla 9,50 seviyesine dek yükseldi. Hissedeki 9.0x direncinin bugün kırılmış olduğu söylenebilir. Lakin daha evvel de belirtmiş olduğum gibi, olası boğa tuzağına düşmemek konusunda dikkatli olmakta fayda var. Bakalım 9.0x direnç seviyesi, TAVHL hissesinin yeni destek seviyesi mi olacak

TAVHL ( TAV Hava Limanları ) Hissesinde 9.0x Direnci Kırılacak mı ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."