Biraz Mola

Genç

Aklımızda Hep Borsa, Hisse senedi, o çıktımı bu yükseldimi? Hayatımız bu tarz düşünceler ile dolu.

Borsakolay olarak sizi bir an bile olsa stresten uzak tutalım ve birazda alışveriş yaparak aklınızı dağıtmaya sağlayalım. Bunun içinde hiç kuşkusuz size son zamanların en trend alışveriş sitesi olan genc.net’ten bahsedelim.

Genc.net gençler ve kendisini genç hissedenler için kurulmuş fırsat oluşumu. Firma; Tv ürünlerinden Şehir fırsatlarına, Hediyelik ürünlerden bahçenize kadar bir çok ürünü bünyesinde bulunduruyor.

Sizde alışverişin tadını genc ile yaşamak için hemen üye olabilirsiniz. www.genc.net

25 Ekim 2012
bosluk

BorsaKolay.Com Hayatına Başlıyor

BorsaKolay, Yayın hayatına 14 Nisan 2012 tarihi itibariyle başlıyor. Site içeriğinde yer alacak olan Bazı İçerik türleri aşağıdaki gibi sıralanabilir :

Hisse Senedi Yorumları, Türkiye – Avrupa ve Dünya’dan En güncel Borsa Haberleri, En Çok artan ve En çok azalan hisse senetleri, Çok Özel Yatırım Tavsiyeleri

Bu ve benzeri çok sayıda içerik türüne BorsaKolay’dan ulaşabilirsiniz. Tüm takipçilerimize bol kazançlar dileriz.

14 Nisan 2012
bosluk
borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."