BorsaKolay.Com Hayatına Başlıyor


BorsaKolay, Yayın hayatına 14 Nisan 2012 tarihi itibariyle başlıyor. Site içeriğinde yer alacak olan Bazı İçerik türleri aşağıdaki gibi sıralanabilir :

Hisse Senedi Yorumları, Türkiye – Avrupa ve Dünya’dan En güncel Borsa Haberleri, En Çok artan ve En çok azalan hisse senetleri, Çok Özel Yatırım Tavsiyeleri

Bu ve benzeri çok sayıda içerik türüne BorsaKolay’dan ulaşabilirsiniz. Tüm takipçilerimize bol kazançlar dileriz.

BorsaKolay.Com Hayatına Başlıyor ile Benzer Yazılar:

14 Nisan 2012 Saat : 5:45

“BorsaKolay.Com Hayatına Başlıyor” için 2 Yorum

 1. Site Puan dedi ki:

  Hoş bir siteniz var. Borsa ile alakalı olmasam da site içeriği ve güncelleme sıklığı benim açımdan önemli. Borsakolay.com ‘a yayın hayatında başarılar dilerim.

  SitePuan.com

 2. hamza dedi ki:

  Sevgili Sitepuan.com yetkilisi,

  Değerli mesajınız için teşekkür ediyoruz. Sizin de belirtmiş olduğunuz gibi site içeriğine ve güncelleme sıklığına büyük önem vermekteyiz. Borsada yaşanan gelişmeleri dakika dakika takip edebilmek ve hisse senetlerine dair güncel yorumları okumak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Sevgilerle

BorsaKolay.Com Hayatına Başlıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."