FENER Hisse senedi Yorumları ( 26 Nisan )


Fener Hisse senedi, Saat 16:00 itibariyle 59 Tl fiyatına kadar ulaştı. Fener hissesindeki primler şu anda % 10’u aşmış durumda.

Peki 26 Nisan 2012 tarihinde Fenerbahçe hisse senedini primlendiren gelişme neydi ?

Etik kurulu raporunda, şikenin sahaya yansımadığı ve Fenerbahçe’nin ceza almaması yönünde görüş sunulduğu duyumları gelmekte. Ayrıca Fenerbahçe, bugün CAS davasını da geri çekti. Bu davanın geri çekilmesi, Uefa ile uzlaşıldığının ve seneye şampiyonlar ligine katılım konusunda bir sorun yaşanmayacağının belirtisi olarak yorumlanmakta.

FENER Hissesinde yaşanan bu primin temel sebebi, şike davasından zararsız bir şekilde kurtulacağı beklentisi olduğu gibi, sportif başarı – şampiyonluk beklentisi de yükselişin yan sebepleri arasında söylenebilir

FENER Hisse senedi Yorumları ( 26 Nisan ) ile Benzer Yazılar:

26 Nisan 2012 Saat : 4:11

“FENER Hisse senedi Yorumları ( 26 Nisan )” için 1 Yorum

  1. hamza dedi ki:

    FENER Hisse senedinde 27 Nisan Birinci seans itibariyle kar satışlarının geldiğini görebiliyoruz. 27 Nisan ilk seans içerisinde Fener hissesinde % – 4,62 kayıp yaşandı. Dün yaşanan % 13’ü aşkın primin akabinde, bugün için henüz belirsizliğin tam anlamıyla ortadan kalkmaması nedeniyle bir miktar kar satışlarının gelmesi beklenen bir durumdu. Şu anda hissenin önündeki en büyük engelin ” belirsizlik ” olduğu söylenebilir.

FENER Hisse senedi Yorumları ( 26 Nisan ) Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."