1080p HD Film nasıl izlenir?


1080p HD Film nasıl izlenir?

Hd, High Definition kelimelerinin kısaltılmışıdır. Hd yüksek çözünürlük, yüksek netlik anlamına da gelmektedir. Bir görüntünün Hd sayılabilmesi için en az 1280×720 piksel olmalıdır. Hd kalitenin bir özelliği de ses kalitesinin yüksek olmasıdır.

Film izlerken görüntünün netliği, filmi anlamak için en önemli etkenlerden birisidir. Film siteleri genellikle 720p ve 1080p filmler izletmeyi amaçlamaktadır. Bunun nedeni çok açıktır; İzleyicinin filme daha iyi odaklanması, izlerken daha fazla zevk almasıdır. Düşük kalite filmler ise 360p kalitesindedir. 360p kalitede görüntü bulanıktır. Görüntünün net olmaması sebebiyle az tercih edilmektedir. Hd kalitede film izlemek istiyorsanız internet bağlantınız hızlı olmalıdır.

Filmleri yüksek kalitede izlemek istiyorsanız sinebol.com adresine bir göz atın. 1080p film izle konusunda bu site gerçekten çok gelişmiş seçenekler sunmaktadır. Ayrıca bol alternatif ile yüksek kalite desteklenmektedir. 1080p film izle konusunda ise en tercih edilen sitelerden birisidir. Eklenmesini istediğiniz hd kalite filmler en kısa sürede eklenmektedir.

1080p filmlere Hız Tutkusu, Kill Bill Serisi, Sihirbazlar Çetesi, RoboCop, Limit yok ve American History X filmleri örnek gösterilebilir. Bu filmleri 1080p kalitesinde veya 720p kalitesinde bedava izleyebilirsiniz. Hiç bir sınırlama, donma, takılma vb sorunlar olmayacağı için koltuğunuza uzanıp film izle keyfine varabilirsiniz. İzlediğiniz filmlere yorum atarak, kendi görüşünüzü belirtebilirsiniz.

1080p HD Film nasıl izlenir? ile Benzer Yazılar:

28 Ağustos 2014 Saat : 4:04

1080p HD Film nasıl izlenir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."