17 Nisan 2012 Birinci Seans’ta En çok İşlem Gören Hisseler


Bugün itibariyle, birinci seansta en yüksek işlem hacmine sahip olan 5 hisse, aşağıdaki gibi sıralanabilir :

1 ) GARAN ( 130 Milyon Türk Lirası )

2 ) NETAS ( 121 Milyon Türk Lirası )

3 ) ISCTR

4 ) KONYA

5 ) VAKBN

İşlem hacmi sıralaması listesinde çoğu zaman olduğu gibi Garanti Bankası birinci sırada yer almış durumda. Güne artıyla başlayan Sportif kağıtlardan GSRAY ise, işlem hacmi sıralamasında altıncı sıraya yerlemiş durumda.

Son günlerde büyük yükselişler yapan ve yüzde 900 Bedelsiz sermaye arttırmı gündeme gelen NETAS da, bu listede ikinci sırada yer alıyor.

Bugünün ilk seansına dair işlem hacmi notları bu şekildeydi. Gelişmeler ile tekrar görüşmek dileğiyle.

 

17 Nisan 2012 Birinci Seans’ta En çok İşlem Gören Hisseler ile Benzer Yazılar:

17 Nisan 2012 Saat : 1:51

17 Nisan 2012 Birinci Seans’ta En çok İşlem Gören Hisseler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."