25 Nisan IMKB Birinci Seans Kapandı


İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında, 25 Nisan 2012 Çarşamba günü birinci seans sona erdi.

IMKB 100, birinci seansı % 0,57 primle kapattı. Seans içerisinde oluşan en yüksek fiyat : 60.318 olurken en düşük fiyat ise 59,975 oldu.

IMKB 100 Birinci seans kapanış fiyati : 60.047

Bu bilgilerin yanında, 25 Nisan 2012 günü birinci seansta en çok artan hisse senedi IEYHO olduğu, en çok düşen hisse senedinin ise TACYO olduğu söylenebilir.

Gün bitiminde en çok artan ve en çok azalan hisse senetleri yorumları yapılacaktır.

25 Nisan IMKB Birinci Seans Kapandı ile Benzer Yazılar:

25 Nisan 2012 Saat : 1:41

25 Nisan IMKB Birinci Seans Kapandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."