27 Nisan Cuma 1.Seans IMKB Haberleri


27 Nisan Cuma günü itibariyle, IMKB 100 birinci seansında kapanış itibariyle & 0,09’luk bir prim yaşandığını söyleyebiliriz.

IMKB 100 27 Nisan birinci seans En düşük puanı : 60.294

IMKB 100 27 Nisan birinci seans En yüksek puanı : 60.827

IMKB 100 Bugün Birinci seans kapanış fiyatı : 60.731

Birinci Seans içerisinde en çok artan üç hisse senedi : GTNRA, NUGYO ve AVIVA oldu.

Birinci seansın en çok değer yitiren üç hisse senedi ise : CEYLN, ISKUR ve FENER oldu.

Kapanış seansı akabinde, detaylı not ve hisse yorumlarıyla yeniden bir arada olacağız. Borsakolay ziyaretçilerine bol kazançlar dileklerimle

 

27 Nisan Cuma 1.Seans IMKB Haberleri ile Benzer Yazılar:

27 Nisan 2012 Saat : 2:11

27 Nisan Cuma 1.Seans IMKB Haberleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."