5 Aralık 2012 Çarşamba IMKB Haberleri


5 Aralık 2012 Çarşamba günü İstanbul menkul kıymetler borsası % 0,68 oranında prim yaptı. Borsadaki bu önlenemez yükseliş devam ediyor.

IMKB 100 kapanış puanı = 76.038

Bugün gerçekleşen işlem hacmi de gerçekten son derece yüksek. Gün boyu yapılan işlem hacim miktarı : 3 Milyar 658 Milyon 542 bin tl oldu. Son zamanların en yüksek işlem hacimlerinden biri bugün yaşandı.

5 Aralık 2012 Çarşamba IMKB Haberleri ile Benzer Yazılar:

5 Aralık 2012 Saat : 8:25

5 Aralık 2012 Çarşamba IMKB Haberleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."