ABD hisseleri “bilançolar” ile geriledi


ABD hisseleri “bilançolar” ile geriledi

ABD hisseleri, Standard & Poor’s 500 Endeksi’nin dünü rekorla kapatmasının ardından, Best Buy Co.’nun gerilemesi ve CSX Corp. ve Citigroup Inc. gibi şirketlerin kârının beklentileri kaçırması ile geriledi.

S&P 500 Endeksi yüzde 0.2 gerileyerek New York saati ile 13:25’te 1,845.37 puan olurken, yıl genelinde eksiye düştü. Dow Jones endeksi ise 64.51 puan, yani yüzde 0.4 kayıpla 16,417.43 puanda. Yine atnı saatlerde S&P 500 işlem hacmi 30 günlük ortalamanın yüzde 23 üzerinde seyretti.

ABD hisseleri “bilançolar” ile geriledi ile Benzer Yazılar:

17 Ocak 2014 Saat : 8:01

ABD hisseleri “bilançolar” ile geriledi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."