ABD hisseleri “bilançolar” ile yükseldi


ABD hisseleri “bilançolar” ile yükseldi

ABD hisseleri, Intuit Inc. ve Priceline.com gibi şirketlerin beklentileri aşan bilançolarının, ikinci el konut satışlarındaki düşüşü gölgede bırakması ile yükselirken, Standard & Poor’s 500 Endeksi üst üste üçüncü haftalık kazancı genişletti.

S&P 500 Endeksi yüzde 0.1 yükselerek New York saatiyle 13:57’de 1,842.04 puan oldu. Endeks bu haftaki yükselişi ile 15 Ocak’taki zirve rekoruna yüzde 0.4 yaklaştı ve bu yıla başladığı seviyede. Dow Jones endeksi ise 7.57 puan, yani yüzde 0.1 yükselişle 16,140.8 puanda.

ABD hisseleri “bilançolar” ile yükseldi ile Benzer Yazılar:

22 Şubat 2014 Saat : 12:26

ABD hisseleri “bilançolar” ile yükseldi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."