ABD hisseleri ‘Ukrayna’ ile geriliyor


ABD hisseleri, Ukrayna’da çatışmaların yeniden şiddetlenmesi ve perakendecilerin hayal kırıklığı yaratan kar rakamlarının ardından, 3 haftanın en sert gerilemesini kaydetti.

William Sonoma Inc. hisseleri, 3. çeyrek kar tahminininin analist tahminlerinin altında kalması ile, yüzde 11 çakıldı. Abercrombie & Fitch Co. 2. çeyrek satışlarının analist tahminlerinin üstünde düşmesi sonrasında, yüzde 2.9 düştü. Guess? Inc. yıllık kar tahminini düşürmesi ile yüzde 7.9 kayıp yaşadı.

S&P 500 yüzde 0.4 gerileyerek New York saati ile 09:32’de 1,992.69 puan oldu. Endeks 7 Ağustos’tan bu yana en sert düşüşüne yaklaşıyor. Dow Jones endeksi 63.96 puanlık düşüşle 17,058.05 puana indi.

ABD hisseleri ‘Ukrayna’ ile geriliyor ile Benzer Yazılar:

28 Ağustos 2014 Saat : 5:51

ABD hisseleri ‘Ukrayna’ ile geriliyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."