ABD’de 2. el konut satışları 1 yılın en düşüğünde


ABD’de 2. el konut satışları 1 yılın en düşüğünde

ABD’de ikinci el konut satışları, sert geçen kış mevsiminin düşük konut üretimi, sıkılaşan krediler ve düşen satın alma gücünün talepleri yavaşlatması ile birleşmesiyle, Ocak ayında bir yıldan uzun bir sürenin en düşüğüne geriledi.

İkinci el konut satışları Ocak’ta yüzde 5.1 düşerek 4.62 milyon yıllık orana geriledi. Bloomberg anketine katılan 79 ekonomistin tahmin medyanı, satışların 4.67 milyona düşeceği yönündeydi.

ABD’de 2. el konut satışları 1 yılın en düşüğünde ile Benzer Yazılar:

22 Şubat 2014 Saat : 12:25

ABD’de 2. el konut satışları 1 yılın en düşüğünde Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."