ABD’de tüketici güveni beklentinin altında


ABD’de tüketici güveni beklentinin altında

ABD’de Thomson Reuters/Michigan Üniversitesi tüketici güveni endeksi Ocak ayında 80.4’e gerilerken, Aralık ayında 82.5 seviyesindeydi.

Bloomberg anketine katılan 67 ekonomistin tahmin medyanı endeksin 83.5 seviyesine yükseleceği yönündeydi. Tahminler 78 ile 88 arasında değişiklik gösterdi.

ABD’de tüketici güveni beklentinin altında ile Benzer Yazılar:

18 Ocak 2014 Saat : 6:15

ABD’de tüketici güveni beklentinin altında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."