ABD’de tüketici güveni beklentinin oldukça altında


Tüketici eğilimlerini ölçen Conference Board tarafından New York’ta açıklanan verilerine göre, Ekim ayında tüketici güveni düştü. Buna göre ABD’de tüketici güveni Ekim ayında 97.6 oldu.

Bloomberg anketine katılan 72 ekonomistin beklentisi 102.9’du. Ekonomistlerin tahminleri 98 ile 106.2 aralığında değişiyordu.

ABD’de tüketici güveni beklentinin oldukça altında ile Benzer Yazılar:

27 Ekim 2015 Saat : 5:19

ABD’de tüketici güveni beklentinin oldukça altında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."