ACISELSAN ACIPAYAM Selüloz 9 Ekim’de Taban Yaptı

Etiketler: ,

ACISELSAN ACIPAYAM Selüloz şirketi, 9 Ekim 2012 Salı günü büyük düşüş yaşadı. Hisse, ikinci seansta 49,50 tl fiyatına ulaşarak taban yaptı.

ACSEL hissesi, 8 Ekim Pazartesi gününü 57,75 Tl fiyatıyla kapatmıştı. Yatırımcılar, gün içerisinde lot başı 8,25 tl zarara uğradılar.

ACISELSAN ACIPAYAM Selüloz 9 Ekim’de Taban Yaptı ile Benzer Yazılar:

ACISELSAN ACIPAYAM Selüloz 9 Ekim’de Taban Yaptı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."