Açlık Oyunları 2 Türkçe Dublaj İzle


Açlık Oyunları 2 Türkçe Dublaj İzle

Her sene yapılan açlık oyunların da hayatta kalmayı başaran son kişi oyunu kazanmaktadır. Ayrıca belirli olan kasabalardan iki kişi katılmak zorundadır. Açlık oyunlarına katılan kişiler ise birbirlerini öldürerek hayata kalma mücadelesi vermektedir. Kız kardeşinin yerine geçmiştir ve oyunda hayatta kalmak için büyük bir yaşam mücadelesi vermesi gerekmektedir.

Sağ Salim 2 Sil Baştan Full İzle

Salim hiç kimsesi olmayan bir cenazeyi memleketine götürmeye karar vermiştir. Fakat bu yolculuk sırasın da karşılaştığı Nihal ile beraber hem azılı katiller hem de kötü adamlar ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Nihal’ın annesinin rehin alınması sonucun da işler karışır ve bu iki kişi seri katil sanılarak aranmaktadır. Yakalanmamak için ise kılık değiştirmeye karar verirler.

Ultrasinema.net iyi seyirler diler…

Açlık Oyunları 2 Türkçe Dublaj İzle ile Benzer Yazılar:

4 Aralık 2013 Saat : 11:01

Açlık Oyunları 2 Türkçe Dublaj İzle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."