Almanya’nın AAA notu teyit edildi


S&P Almanya’nın AAA notunu teyit etti

Avrupa’da kredi derecelendirme kuruluşlarının değerlendirmelerindeki oynamaları limitleyecek bir düzenlemeye gidilirken, Almanya’nın AAA kredi notu Standard & Poor’s (S&P) tarafından teyit edildi.

S&P, ülkenin “bayağı farklılaşmış ve rekabetçi ekonomisi” ve “ihtiyatlı mali politikalarına” işaret ederek, Almanya’nın görünümünü teyit etti. Şirketin bugünkü açıklamasında, Euro Bölgesi’nin bazı bölgelerinde “yavaşça yatışan borç krizinin” düzenli bir şekilde çözümleneceğini belirtti.

Almanya’nın AAA notu teyit edildi ile Benzer Yazılar:

13 Ocak 2014 Saat : 1:27

Almanya’nın AAA notu teyit edildi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."