Altın “istihdam” ile hızlı yükseldi


Altın “istihdam” ile hızlı yükseldi

Altın fiyatları, ABD’de tarım dışı istihdam verisinin beklenin oldukça altında bir artış göstermesi ile, Fed’in tahvil alımlarını azaltma hızını yavaşlatacağı söylentilerinin yükselmesi sonrasında, bir haftanın en büyük yükselişini kaydetti. Gümüş de yükseldi.

Şubat vadeli altın kontratları, Comex piyasasında New York saati ile 09:11’de yüzde 0.9 yükselerek ons başına 1,240.20 dolar oldu ve en aktif kontratlar arasında 3 Ocak’tan bu yana en dik artışı gösterdi. Altın erken saatlerde yüzde 0.2’ye varan düşüşler yaşamıştı.

Altın “istihdam” ile hızlı yükseldi ile Benzer Yazılar:

13 Ocak 2014 Saat : 1:28

Altın “istihdam” ile hızlı yükseldi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."