Altın vadeli işlemleri 9 haftanın en yüksek seviyesinde


Altın vadeli işlemleri 9 haftanın en yüksek seviyesinde

Altın vadeli işlemleri Perşembe günü yatırımcıların Çin’deki karışıklıklara odaklanmış olmalarıyla dokuz haftanın en yüksek seviyesini vurdu.

Altın vadeli işlemleri 0,55% artışla 1.097,90 dolara yükseldi.

Altın fiyatları, küresel piyasalardaki düşüş ve jeopolitik gerginliklerin etkisiyle bu hafta içinde neredeyse 4% değer kazandı.

Altın vadeli işlemleri 9 haftanın en yüksek seviyesinde ile Benzer Yazılar:

8 Ocak 2016 Saat : 4:26

Altın vadeli işlemleri 9 haftanın en yüksek seviyesinde Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."