Avrupa hisseleri 6 yılın zirvesinde yatay seyretti


Avrupa hisseleri 6 yılın zirvesinde yatay seyretti

Avrupa hisseleri, Citigroup Inc.’un maden şirketlerine yatırım için uygun koşullar yaratması ve ABD’de işsizlik başvurularının altı haftanın en düşüğüne gerilemesi ile, altı yılın zirvesi yakınında büyük bir değişiklik yaşamadı.

Stoxx Europe 600 Endeksi yüzde 0.2 kayıpla günü 333.99 puandan tamamladı. Gösterge endeks dün, Dünya Bankası’nın küresel ekonomik büyüme tahminlerini yükseltmesiyle Ocak 2008’den bu yana en yükseğe tırmandı. Ocak’ta yüzde 1.8 güçlenen endeks, 2013’te yüzde 17 ralli yapmıştı.

Avrupa hisseleri 6 yılın zirvesinde yatay seyretti ile Benzer Yazılar:

17 Ocak 2014 Saat : 8:01

Avrupa hisseleri 6 yılın zirvesinde yatay seyretti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."