Avrupa hisseleri ABD verisiyle yükseldi


Avrupa hisseleri, ABD’de tarım dışı istihdamın Kasım ayında beklenenden daha güçlü bir artış göstermesi sonrasında yükselerek, beş günlük kayıp periyodunu sonlandırdı.

Yatırımcılar, ABD ekonomisindeki ilerleme işaretleri arasında, Fed’in teşvikleri ne zaman azaltacağına yönelik göstergeler arıyor. Dün açıklanan veriler yıllık bazda büyüme oranının üçüncü çeyrekte 2012 ilk çeyreğinden bu yana en büyük artışı kaydettiğini gösterirken, işsizlik başvuruları geçtiğimiz hafta beklenmedik şekilde geriledi.

Avrupa hisseleri ABD verisiyle yükseldi ile Benzer Yazılar:

8 Aralık 2013 Saat : 4:23

Avrupa hisseleri ABD verisiyle yükseldi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."