Avrupa hisseleri yükselişi 7. güne taşıdı


Avrupa hisseleri, ABD’de özel sektör istihdamının yükselmesi ve fabrika siparişlerinin Şubat’ta artması ile yükselişi yedinci güne taşıdı.

Deutsche Post AG, işletme karının 2020’ye doğru giderek yükseleceği tahmininde bulunmasından sonra yüzde 4.6 güçlendi. Neste Oil Oyj yüzde 5.6 ralli yaparken, Deutsche Boerse AG ise iş dallarından birinin cezai soruşturmaya alındığını onaylaması ile yüzde 2.2 değer kaybetti.

Avrupa hisseleri yükselişi 7. güne taşıdı ile Benzer Yazılar:

2 Nisan 2014 Saat : 10:51

Avrupa hisseleri yükselişi 7. güne taşıdı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."