Avrupa’da büyüme yavaşladı


Avrupa’da büyüme yavaşladı

Euro Bölgesi’nde, tarihinin en uzun süreli resesyonunun ardından yeni başlayan toparlanma, yılın üçüncü çeyreğinde, ihracat ve hanehalkı tüketiminin yavaşlaması ile birlikte, hız kesti.

Gayrısafi yurtiçi hasıla (GSYİH) üçüncü üç aylık dönemde, önceki çeyrekteki yüzde 0.3’lük artışının ardından yüzde 0.1 genişledi. Bu düzey, ilk açıklanan rakamla aynı seviyedi. Ekonomi, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 0.4 daraldı

Avrupa’da büyüme yavaşladı ile Benzer Yazılar:

4 Aralık 2013 Saat : 11:57

Avrupa’da büyüme yavaşladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."