Bedava Sohbet Odası


Bedava Sohbet Odaları

İnternetiniz vasıtasıyla, çeşitli insanlarla sohbet etmek istiyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Bugün sizlere tanıtacağım internet adresi sayesinde, tamamen ücretsiz olarak ve kolayca başkalarıyla sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sizlere bugün tanıtacağım web sitesinin adı: http://www.gerzek.org şeklindedir. Bu siteye giriş yapan herkes, çok sayıda sohbet odasına ücretsiz şekilde bağlanabilecektir.

İnsanlarla Sohbet etmekten hoşlanıyorsanız, gerzek.org sitesinde harika vakit geçireceğinizden eminiz. Chat yapmaya başlamadan evvel mirc programını indirmeniz gerekecektir. Mirc programı, sitenin ana sayfasından tek bir tuşla indirilebilir. Programı site üzerinden indirmenizin akabinde sohbet etmeniz için önünüzde hiçbir engel kalmamış olacaktır.

Gerzek.org sohbet kanallarına bağlanmak için herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz gibi aynı zamanda bir üyelik kaydı yaptırmanıza da gerek bulunmamaktadır. Sohbet etmeye başlamak için sadece rumuzunuzu girmeniz kafidir. Sohbet odalarında kullanacağınız rumuzunuzu siteye yazarak, chat keyfine başlayabilirsiniz.

Sitedeki sohbet ortamından memnun kaldığınız takdirde, gerzek.org adresini sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Gerzek.org sohbet kanallarını tercih eden herkese keyifli sohbetler diliyoruz.

Bedava Sohbet Odası ile Benzer Yazılar:

2 Nisan 2014 Saat : 6:19

Bedava Sohbet Odası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."