BIMAS Hisse senedi Yorumları Nisan 2012


Son yılların ağır fakat istikrarlı bir şekilde yükselen hisse senetlerinden biri hiç kuşkusuz BIMAS.

BIM Hissesinin 16 Aralık 2011 tarihinde 49,4 fiyatından kapanış yaptığını görebiliyoruz. Hissede 16 aralık 2011 tarihinden 26 Nisan 2012’ye ( bugüne ) dek nispeten daha hızlı bir yükseliş yaşandığı söylenebilir.

16 Aralık – 26 Nisan periyotları arasındaki yaklaşık 4 buçuk aylık süreçte elde edilen prim oranı % 40’ı aşmış durumda.

BIMAS Kağıdı, 25 Nisan 2012 Çarşamba günü, 70 Tl’li fiyatları görmeye başladı. BIMAS senedi, bugünü ise 71,5 tl fiyatıyla kapattı. Bakalım BIMAS kağıdındaki bu istikrarlı yükseliş devam edecek mi, yoksa yavaş yavaş kar satışlarını görecek miyiz ? BIMAS Senediyle ilgili oluşacak tüm yeni detayları Borsakolay üzerinden sizlere aktaracağız.

BIMAS Hisse senedi Yorumları Nisan 2012 ile Benzer Yazılar:

26 Nisan 2012 Saat : 4:45

BIMAS Hisse senedi Yorumları Nisan 2012 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."