Bireysel emeklilik nedir?


Bireysel emeklilik nedir?

Bireysel emeklilik nedir; Bireysel emeklilik sistemi Türkiye Cumhuriyetinde faaliyetlerine 2003 yılında başlamış olmasına rağmen, yani çok yeni bir birikim sistemi olmakla beraber beklentilerin çok üzerinde kişi birikim yapmaya başlamıştır bu sistemle.

Nikola Tesla kimdir; Nikola Teslanın bilinen en büyük hastalıklarından bir tanesi olan titizlik hastalığının sebebi ise 30 günlük yaptığı okyanus ötesi yolculuğundan sonra açığa çıkmıştır. Yediği yemeklerin kubik hesaplarını dahi yaptığı görülmüştür. Bunun gibi bir çok şizofrenik tavırları mevcuttu.

Patent nedir; Patent bir kişiye buluşu için koruma hakkı verirken. Buluşu yapan kişinin izni olmadan kullanılması durumunda buluşu yapan kişiye tazminat ödemek zorunda bırakan belgedir.

Balon patlatma oyunu en güzel oyunlar oyna kategorisinde gereken yeri aldı. nedir neden ve nasıl | iyzi.net

Bireysel emeklilik nedir? ile Benzer Yazılar:

22 Ocak 2014 Saat : 1:23

Bireysel emeklilik nedir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."