Borsa, Altın ve Dolar Yorumu


Borsa, Altın ve Dolar Yorumu

Eski adıyla İstanbul Menkul Kıymetler borsası, yeni adıyla Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senetleri hakkında yazılan çok sayıda yorum, hazırlanan analizler ve fazlası Borsatwits.com sitesinde kendine yer bulmuştur. Siz de hisse senedi alım satımı yapmakta iseniz, bu sitede yer alan hisse yorumlarını okuyabilirsiniz.

Elinizde bir miktar dolar bulundurmayı planlıyorsanız da, sizleri sitedeki dolar yorumları sayfasına bekliyoruz. Bu sayfada, doların en güncel analizleri bulunabilecektir. Çok sayıda farklı kişinin analizini site sayesinde keyifle takip edebileceksiniz.

Peki ya altın yatırımcıları? Borsatwits.com adresinde altın yatırımcıları için de son derece aktif bir sayfa mevcuttur. Bu sayfada birbirinden kıymetli altın yorumları ziyaretçilere takdim edilmektedir. Ziyaretçiler altın hakkında yorumları okuyabilecekleri gibi, aynı zamanda altın fiyatlarını da bu sayfadan en hızlı şekilde öğrenebilir.

Borsa, Altın ve Dolar Yorumu ile Benzer Yazılar:

8 Kasım 2015 Saat : 2:05

Borsa, Altın ve Dolar Yorumu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."