Borsa Rekor Kırdı – 65 Bin Puan Görüldü


IMKB 100, 30 Temmuz Pazartesi gününü 65.032 puan ile kapattı. Gün içinde oluşan yükseliş oranı % 1,02 olarak dikkat çekti.

65 Bin puan seviyesinin, bu yılın en yüksek puan seviyesi olduğu belirtilebilir. IMKB’deki güçlü yükseliş trendi devam ediyor. Bakalım 65 bin puandan sonra yeni zirveler denenecek mi yoksa buradan itibaren kar satışları mı gelecek, hep birlikte göreceğiz.

30 Temmuz 2012 Pazartesi gününün en çok kazandıran hissesi % 14,81 ile NUGYO olurken, en çok kaybettiren hisse senedi ise % – 19,34 ile EUKYO oldu.

Haftanın ilk işlem gününde işlem hacmi 1,8 Milyar türk lirası idi. Günün en yüksek hacimli senedi ise, çoğu zaman olduğu gibi Garanti Bankası oldu. GARAN hissesinde 273 Milyon lira hacimin gerçekleştiğine şahit olundu.

 

Borsa Rekor Kırdı – 65 Bin Puan Görüldü ile Benzer Yazılar:

30 Temmuz 2012 Saat : 6:08

Borsa Rekor Kırdı – 65 Bin Puan Görüldü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."