BRISA Hissesi Hızla Yükselmeye Devam Ediyor

Etiketler: ,

Bridgestone Sabancı Lastik ( BRISA ) Hissesi, 12 Nisan 2012 tarihinden bu yana büyük bir hızla yükselmeye devam ediyor.

BRISA, 24 Nisan 2012 tarihinde de en çok artan hisse senedi olmayı başardı. Hisse, bugün tam olarak % 20,45 artarak 321 puana ulaştı.

BRISA 11 Nisan 2012 Kapanış fiyatı : 149 Tl

BRISA 24 Nisan 2012 Salı Kapanış fiyatı : 321

Bridgestone Lastikleri, yalnızca 13 günde % 100’ü aşkın prim yapmış oldu. Hissede 11 Nisan’dan bu yana gelen hızlı artışlar, bakalım tam olarak nerede duracak. Bu kadar hızlı ve aralıksız yükselişlerin akabinde, kar satışlarının da kuvvetli bir şekilde gelmesi son derece normal olur. Dolayısı ile hisseye girecek olan yeni yatırımcılara dikkatli olmalarını tavsiye edebiliriz.

 

BRISA Hissesi Hızla Yükselmeye Devam Ediyor ile Benzer Yazılar:

24 Nisan 2012 Saat : 9:33

BRISA Hissesi Hızla Yükselmeye Devam Ediyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."