BRKSN 23 Kasım’da Taban Yaptı

Etiketler:

BRKSN kodlu hisse senedi, 23 Kasım 2012 Cuma günü taban yaptı. Hissede son günlerde gerçekleşen primlerin kar satışlarının geldiği gözüküyor.

Berkosan Yalıtım Şirketinin hisse değeri 23 Eylül günü, yani 2 ay evvel 4,49 tl idi. Aradan geçen 2 aylık süreçte hissede ciddi bir yükselişin yaşandığı herkesin malumu.

23 Eylül 2012 BRKSN = 4,49 Tl
21 Kasım 2012 BRKSN = 8,44 Tl

21 Kasım’dan sonra hızlı bir kar satışı yapılıyor. Bugün kapanışa az bir süre kala % – 16,97’lik kayıp göze çarpmakta. Hissede 2.seans taban fiyatı olan 6,36 tl fiyatı seans sonuna kadar bozulmayacak gibi duruyor.

BRKSN 23 Kasım’da Taban Yaptı ile Benzer Yazılar:

23 Kasım 2012 Saat : 5:29

BRKSN 23 Kasım’da Taban Yaptı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."