Bu hafta en fazla kazanan Ataç İnşaat hisseleri oldu


Borsa İstanbul’da bu hafta en çok yükselen hisse senedi Ataç İnşaat hisseleri oldu. Şirket hisseleri yüzde 28,57 oranında değer kazanırken onu, yüzde 27,45 oranında artışla Orge Enerji, yüzde 27,31’lik kazançla da İpek Doğal Enerji hisseleri izledi. Hafta kapanışında en çok değer kaybeden hisse ise, geçtiğimiz hafta olduğu gibi yüzde 26,12 oranındaki düşüşle Prizma Pres Matbaacılık oldu. Bu hisseyi yüzde 19,35’lik kayıpla Mango Gıda, yüzde 12,50 oranındaki kayıpla Kervansaray Yatırım Holding hisseleri izledi.

Borsa İstanbul’un en değerli şirketleri ise 27 milyar 48 milyon lira ile Garanti Bankası, 24 milyar 838 milyon lira ile Turkcell, 24 milyar 480 milyon lira ile Akbank şeklinde sıralandı.

Bu hafta en fazla kazanan Ataç İnşaat hisseleri oldu ile Benzer Yazılar:

10 Şubat 2014 Saat : 3:53

Bu hafta en fazla kazanan Ataç İnşaat hisseleri oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."