Bugün Birinci Seansta En Çok Değer Kaybeden Hisse DOGUB


17 Nisan 2012 Salı günü, Birinci seansta en çok değer yitiren hisse DOGUB oldu.

Doğusan Boru Sanayi Hissesi ilk seansta % – 11,14 değer yitirerek 3,19 fiyatına geriledi. 3,19’luk Taban Fiyatına saat 10:30 itibariyle gelen hissede, 12:30’a dek ciddi bir değişiklik olmadı.

27 Ocak 2012 günü 1,18’li fiyatlarda bulunan DOGUB hissesi ile ilgili detaylı bir inceleme yazısını sizlerle en kısa zamanda paylaşmak istiyorum.

Misafirlerimize bol kazançlar dileklerimle.

Bugün Birinci Seansta En Çok Değer Kaybeden Hisse DOGUB ile Benzer Yazılar:

17 Nisan 2012 Saat : 2:04

Bugün Birinci Seansta En Çok Değer Kaybeden Hisse DOGUB Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."