Buzdolabı magneti


Mıktanıslı kitap ayraçları ve Magnetler

Çeşit çeşit kitap ayracı Giftsturkiye.com adlı internet sitesinde satışa çıkarılmıştır. Siteye giriş yapanlar, yüzlerce farklı modelde kitap ayracını bir arada görebileceklerdir.

Kitap okumayı çok daha zevkli hale getirmek istiyorsanız, siz de giftsturkiye.com adresinde satışa sunulan kitap ayraçlarından sipariş verebilirsiniz.

Çevrenizde kitap ayraçları satın almayı arzu eden tanıdıklarınız var ise, onlara da giftsturkiye.com sitesini tavsiye etmeyi unutmayınız.

Sitede yer alan kitap ayraçları mıknatıs özelliğine sahiptir. Mıknatıslı kitap ayraçları ile beraber, kitap okurken kaldığınız yerleri en iyi şekilde belirleyebileceksiniz.

Küçük, orta ve Battal ebatlara sahip mıknatıslı kitap ayracı seçenekleri, giftsturkiye.com sitesinde siz kitap meraklılarını bekliyor.

Bu sitede, kitap ayraçları dışında aynı zamanda magnet satışı da gerçekleştirilmektedir. Hediyelik ve turistik magnet çeşitleri, sitede bulunabilecektir.

Buzdolaplarınıza koyabileceğiniz çok sayıda buzdolabı magneti yine siteden satın alınabilir.

Site üzerinden vereceğiniz kitap ayracı veya magnet siparişlerinizin akabinde, ürünleriniz belirttiğiniz teslimat adresine ivedilikle gönderilecektir.

Firma İletişim Verileri

E-posta : info@giftsturkiye.com
Adres: Atatürk Caddesi Ülker Sokak No: A/4 Taşdelen Çekmeköy / İstanbul
Telefon : 0 543 686 46 30 – 0 216 429 98 74

Buzdolabı magneti ile Benzer Yazılar:

21 Eylül 2014 Saat : 6:43

Buzdolabı magneti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."