Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2017 ekonomide tarihi sıçrama yılı olacak


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin başarılarla dolu olmasını temenni ediyorum. Sivil toplum kuruluşlarımız, bayrak yarışı usulüyle hizmet veren yerlerdir. MÜSİAD Başkanı Nail Olpak kardeşimiz bugün bayrağı devrediyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Hep aktif faaliyet içinde olan Nail Olpak kardeşimizin ülkemize milletimize hizmet etmeye devam edeceğine inanıyor, yeni aday Abdurrahman Kaan kardeşimi de şimdiden tebrik ediyorum.

MÜSİAD’dan önümüzdeki dönemde çok büyük hizmetler bekliyoruz. İş dünyası yanında toplumun tamamına yönelik eğitim ve rehberlik çalışmalarını ihmal etmemesidir.

7 Haziran 2015’de yapılan milletvekili seçimlerinin sonuçları, AK Parti döneminde bin bir zahmetle ve fedakarlıkla tesis ettiğimiz istikrar ve güven ortamını tehlikeye düşürdü. Türkiye, koalisyon dönemlerinin sancılarını, krizlerini, kavgalarını tüm dehşetiyle yeniden kapısında buldu. ‘Koalisyon da olur’ diyenlere aslında o dönem bir cevaptı. Demek ki olmuyormuş. Hiçbir partinin tek başına hükümet kuracak çoğunluğu elde edememesi, koalisyon için gereken uzlaşmanın da sağlanamaması üzerine cumhurbaşkanı olarak yetkimizi kullandık ve seçimleri malum tekrarladık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2017 ekonomide tarihi sıçrama yılı olacak ile Benzer Yazılar:

3 Haziran 2017 Saat : 11:50

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2017 ekonomide tarihi sıçrama yılı olacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."