DOĞUSAN BORU ( DOGUB ) Hissesinde Kar Satışları

Etiketler: ,

Doğusan Boru Sanayii ve Ticaret Anadolu Şirketi ( DOGUB ) hissesinde, kar satışları devam ediyor.

DOGUB Hissesi, 9 Ocak 2012 tarihinde 1,02 tl iken 6 Nisan’da 4,33 Tl fiyatına yükseldi.

Yani DOBUB hissesine 9 Ocak’ta yatırılan On Bin Türk Lirası, yalnızca 3 ay içerisinde 43 Bin Türk Lirası haline gelmiş oldu. Hissede gerçekleşen bu spekülatör yükselişin kar satışları gelmesi kesinlikle bekleniyordu. Ve beklenen kar satışları 9 Nisan 2012 tarihinde başladı.

DOGUB Hissesi, bugünü yani 24 Nisan 2012 Salı gününü, 1,9 Tl fiyatıyla kapattı. Bugün DOGUB hissesinde gerçekleşen kayıp oranı % – 19,49 olmuş oldu.

DOGUB Hissesindeki kar satışları bakalım daha ne kadar süre devam edecek

DOĞUSAN BORU ( DOGUB ) Hissesinde Kar Satışları ile Benzer Yazılar:

24 Nisan 2012 Saat : 9:46

DOĞUSAN BORU ( DOGUB ) Hissesinde Kar Satışları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."