DOHOL ( Doğan Holding ) Hissesindeki Yükseliş Trendi Sona mı Erdi ?


9 Ocak 2012 Tarihinde 0,49’lara kadar düşen DOHOL hissesinde, bu tarihten itibaren güçlü bir yükseliş yaşandığını görebiliyoruz.

DOHOL, sadece 3 ay içerisinde 0,49‘lardan 0,92‘lere kadar yükseldi. En Son 9 Nisan 2012 tarihinde yapmış olduğu 0,9’luk kapanış belki de yükseliş trendinin son bulduğu güne dair kapanış oldu.

Hisse, sadece 4 gün içerisinde 0,9’lardan 0,72’lere kadar geriledi. 3 Aylık hızlı yükselişin akabinde, elbette bir miktar kar satışının gelmesi beklenen bir durum idi. Yaşanan düşüşün bir diğer sebebi ise açıklanan son olumsuz bilanço ve bu bilanço doğrultusunda temettü dağıtılması ihtimalinin ortadan kalkması olduğu söylenebilir.

Bakalım DOHOL, bundan sonra nasıl bir yol izleyecek

DOHOL ( Doğan Holding ) Hissesindeki Yükseliş Trendi Sona mı Erdi ? ile Benzer Yazılar:

15 Nisan 2012 Saat : 2:03

DOHOL ( Doğan Holding ) Hissesindeki Yükseliş Trendi Sona mı Erdi ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."