DOHOL Hisse Senedi Yorumları 30 Nisan


Doğan Holding hissesi DOHOL, 30 Nisan 2012 Pazartesi gününe iyi bir başlangıç yapamadı.

Saat 10:25 itibariyle DOHOL hissesinin 0,78 tabanına yapıştığını görebiliyoruz.

6 Nisan 2012 tarihinde 0,91 tl fiyatına ulaşan hisse, bu tarihten itibaren 17 Nisan 2012’ye dek hızlı bir düşüş trendine girmişti. 17 Nisan günü 0,69 tl’ye kadar düşen DOHOL, gelen tepki alımlarıyla, geçtiğimiz cuma kapanışını 0,87 tl ile yaparak, eski zirve fiyatlarını test etmiş oldu.

0,87 – 0,90 seviyelerinin test edilmesinin hemen akabinde ikinci kez çok benzer bir düşüş trendine giren DOHOL, bakalım bu kez nasıl bir seyir izleyecek ?

DOHOL Hisse Senedi Yorumları 30 Nisan ile Benzer Yazılar:

30 Nisan 2012 Saat : 10:39

DOHOL Hisse Senedi Yorumları 30 Nisan Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."