Dolar 4 ayın zirvesine tırmandı


Dolar 4 ayın zirvesine tırmandı

Dolar, ABD’de konut başlangıçlarının Aralık ayında beklentiden daha iyi açıklanarak 2007’den bu yana en iyi yıllık performansı göstermesi sonrasında, dört ayın zirvesine tırmandı.

Dolar euro karşısında yüzde 0.3 yükselerek 1.3578 dolar olurken, 9 Ocak’ta 1.3549 ile 5 Aralık’tan bu yana en yükseği görmüştü. Dolar yen karşısında yatay seyrederek 104.30 yen seviyesinde. Euro yen karşısında yüzde 0.4 değer kaybetti ve 141.61 yenden işlem görüyor.

Dolar 4 ayın zirvesine tırmandı ile Benzer Yazılar:

18 Ocak 2014 Saat : 6:15

Dolar 4 ayın zirvesine tırmandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."