Dolar endeksi istihdam verileriyle 11 ayın zirvesinde


Amerikan Doları Endeksi, ABD’den gelen Kasım ayı özel sektör istihdam verilerinin beklentilerin üstünde çıkmasıyla 11 haftanın zirvesine yaklaştı.

Dolar Endeksi, dün 13 Eylül’den beri en yüksek seviye olan 1,025.36’yı görmesinin ardından bugün yüzde 0.1 artışla 1,022.15 olarak kaydedildi.

Dolar yene karşı 23 Mayıs’tan beri en yüksek seviye olan 103.38’e çıkmasının ardından yüzde 0.1 düşüşle 102.41’e geriledi. Euro-yen paritesi 139.20 oldu.

Dolar endeksi istihdam verileriyle 11 ayın zirvesinde ile Benzer Yazılar:

5 Aralık 2013 Saat : 12:00

Dolar endeksi istihdam verileriyle 11 ayın zirvesinde Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."