Dolar ve euro Çıldırdı


Dolar ve euro Çıldırdı

Bu hafta euronun satış fiyatı yüzde 4,34 artarak 3,295 liraya yükseldi. Söz konusu haftada dolar da yüzde 2,89 değer kazanarak 2,917 liraya çıktı.

Geçen hafta 4,44 lira olan İngiliz Sterlini’nin satış fiyatı bu hafta 4,58 liraya tırmanırken, İsviçre Frangı’nın satış fiyatı da 3,06 lira olarak gerçekleşti.

Dolar ve euro Çıldırdı ile Benzer Yazılar:

22 Ağustos 2015 Saat : 8:45

Dolar ve euro Çıldırdı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."