Döviz mevduatı 174 milyon dolar azaldı


Yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı 174 milyon dolar azaldı

Yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı 16 Ekim haftasında 174 milyon dolar azaldı

Yurt içi yerleşiklerin Döviz mevduatı 16 Ekim ile biten işlem haftasında 174 milyon dolar azalarak 218.123 milyar dolar oldu.

Merkez Bankası tarafından Perşembe günü yayınlanan haftalık bilgilere göre yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı aynı dönemde altın hariç 21 milyon dolar azaldı.

Döviz mevduatı 174 milyon dolar azaldı ile Benzer Yazılar:

25 Ekim 2020 Saat : 9:33

Döviz mevduatı 174 milyon dolar azaldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."