Egeli Co Tarım en çok prim yapan hisse


Egeli Co Tarım en çok prim yapan hisse

Borsa İstanbul’da bu hafta en çok yükselen hisse senedi Egeli Co Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı olurken, şirket hisseleri yüzde 50 değer kazandı. Bunu yüzde 34,88’lik artışla İnfo Yatırım Menkul Değerler, yüzde 29,45’lik yükselişle de Diriteks Diriliş Tekstil izledi.

Hafta kapanışında en çok değer kaybeden hisse ise yüzde 25,64 ile Selçuk Gıda Endüstri oldu. Bu hisseyi yüzde 14,43’lük düşüşle Ansa Yatırım Holding ve yüzde 13,24’lük azalışla Artı Yatırım Holding takip etti.

Borsa İstanbul’un en değerli şirketleri 33 milyar 778 milyon 161 bin 360 lirayla Koç Holding, 31 milyar 962 milyon lirayla Garanti Bankası ve 30 milyar 880 milyon lirayla da Akbank şeklinde sıralandı.

Egeli Co Tarım en çok prim yapan hisse ile Benzer Yazılar:

25 Aralık 2016 Saat : 10:30

Egeli Co Tarım en çok prim yapan hisse Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."