En Çok Artan Hisse Senedi EUKYO – Euro Kapital Yatırım Ortaklığı


19 Nisan 2012 Perşembe gününün en çok prim yapan hisse senedi EUKYO oldu.

Euro Kapital Yatırım ortaklığı A.Ş hissesi, günü tam % 17,51 prim ile kapattı.

Hissenin birinci seans sonunda belirlenen tavan fiyati, İkinci seansın hemen başında ulaşılan fiyat oldu. Saat 14:40 sularında Tavan yapan hissede, seans boyu tavan fiyatı pek düşmeyince, AOF ( Ağırlıklı Ortalama Fiyat ) değeri de düşük kaldı.

Hissenin bugünkü kapanış fiyatı : 8.32 oldu. 9 Şubat 2012 tarihinde 2,38 olan EUKYO, 2 aydan biraz fazla sürede tam Üç buçuk kat değer kazandı. Yani 9 Şubat günü EUKYO için yatırılan 100 Bin Tl, Bugün artık 350 Bin Tl değerine ulaşmış durumda.

EUKYO Hissesinde yaşanan bu hızlı primin kar satışları ne zaman gelir, merak konusu. Lakin kar satışları geldiği esnada dikkatli olmakta fayda var.

En Çok Artan Hisse Senedi EUKYO – Euro Kapital Yatırım Ortaklığı ile Benzer Yazılar:

19 Nisan 2012 Saat : 7:42

En Çok Artan Hisse Senedi EUKYO – Euro Kapital Yatırım Ortaklığı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."