En fazla Genpower Holding hisseleri yükseldi


Borsa İstanbul’da bu hafta en çok yükselen hisse senedi Genpower Holding oldu. Şirket hisseleri yüzde 53,33 değer kazanırken, bunu yüzde 37,31 artışla Yeşil Yapı, yüzde 30,91 yükselişle de Orge Enerji Elektrik Taahhüt izledi.

Hafta kapanışında en çok değer kaybeden hisse ise yüzde 35 ile Artog oldu. Bu hisseyi yüzde 32,72’lik kayıpla MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar, yüzde 19,83’lük gerilemeyle de Kron Telekomünikasyon takip etti.

Borsa İstanbul’un en değerli şirketleri 30 milyar 366 milyon lirayla Garanti Bankası, 28 milyar 148 milyon 467 bin 800 lirayla Koç Holding, 26 milyar 160 milyon lirayla da Akbank olarak sıralandı.

En fazla Genpower Holding hisseleri yükseldi ile Benzer Yazılar:

22 Ağustos 2015 Saat : 8:45

En fazla Genpower Holding hisseleri yükseldi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."