En fazla yükselen hisse Aslan Çimento oldu


En fazla yükselen hisse Aslan Çimento oldu

Borsa İstanbul’da bu hafta en çok yükselen hisse senedi Aslan Çimento oldu. Şirket hisseleri yüzde 46,72 değer kazanırken, onu yüzde 29,72’lik artışla Orma Orman Mahsulleri, yüzde 28,95’lik kazançla da Yeşil Kapı hisseleri izledi.

Hafta kapanışında en çok değer yitiren hisse ise yüzde 18,26’lık düşüşle Gen Yatırım Holding oldu. Bu hisseyi yüzde 16,5’lik kayıpla Birlik Mensucat, yüzde 16,36’lık düşüşle de Atlantik Petrol Ürünleri takip etti.

Borsa İstanbul’un en değerli şirketleri ise 40 milyar 530 milyon lira ile Garanti Bankası, 35 milyar 760 milyon lira ile Akbank, 31 milyar 790 milyon lira ile de Turkcell şeklinde sıralandı.

En fazla yükselen hisse Aslan Çimento oldu ile Benzer Yazılar:

10 Ocak 2015 Saat : 5:24

En fazla yükselen hisse Aslan Çimento oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."